Hakkımızda | Yalım Hotel Bodrum

HAKKIMIZDA

Yalım Hotel & Beach

Sizlerden aldığı destek ve ilgiyle 30.yılına idrak eden Yalım Beach Hotel her zaman olduğu gibi hatıralarda yer almaya devam ediyor. 1984 yılından günümüze dek güleryüz ve ilgiyle misafirlerini sudaki halka misali büyüyen aile ortamındaki atmosferiyle, ferah odaları ve balkonuyla, hamaklı bahçesi, çeşitli çiçek ve ağaçlarıyla, kendinizi her daim denizin açıklarında hissettiren yelkenli geniş iskelesiyle, büyüleyici panaromik manzarasıyla unutulmaz hatıralar bırakmaya devam edıyor. Bodrum’ a 15 km. havaalanına 42 km. uzaklıkta olan tesisimiz sizlere evinizdeki rahatlığı aratmayacak, sıcaklığı ve dostluklarıyla anılarınızda güzel izler bırakacaktır.

Yalım Hotel Bodrum

Güneşin ve denizin tadını doya doya çıkarabileceğiniz bir konuma sahip olan Yalım Hotel siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyar.

Tesisimizde 24 saat erişebileceğiniz Wi-Fi hizmeti bulunmaktadır.Çift Kişilik ve Üç Kişilik olmak üzere iki tip oda bulunan tesisimizin odalarında klima, lcd ekran, sıcak su, saç kurutma makinası ve çalışma masası mevcuttur.

İskelemizde eşsiz Türkbükü manzarasına karşı müzik eşliğinde zengin mutfağımızda bulabileceğiniz göz doyuran ızgara çeşitleri, zeytinyağlı sebze yemekleri, ev yemekleri, deniz ürünleri ve çeşitli mezelerimizle akşam yemeğinizi yiyerek gecenin rengini yaşamaya devam edebilir, kahvaltısıyla yeni günün tadını çıkarmaya hazır olursunuz.